Щойно, на власній сторінці в фейсбук Соціалістична партія попередила про злочин з крадіжки КП “Діловий центр”, в оренді якого перебуває десятки тисяч комерційної нерухомості. Злочин один в один схожий на той, що ми описували тиждень тому з крадіжкою КП “Ліки України” http://newch.news/2019/02/15/%EF%BB%BF%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%B4%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%B2%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8/

“Увага всім!!! Соціалістична партія в Чернігівській області попереджає про черговий злочин по крадіжці комунального майна і підприємства Чернігівської обласної ради. Минулого тижня ми заявили про крадіжку КП “Ліки України”, а зараз нам стало відомо про аналогічний злочин з КП “Діловий центр”. За тією ж схемою створено на базі комунального підприємства однойменне ТОВ “Діловий центр Чернігів” до якого увійшли працівники і так звані інвестори-прокладки. Нам відомо, що за цим стоїть депутат облради Олег Авер’янов. Враховуючи той факт, що одноосібним розпорядником майна, за рішенням депутатів, став начальник управління коммайна Бунін і саме він вже передав майно КП Ліки України, є загроза повторення афери з майном КП Діловий Центр.
Соціалістична партія вимагає негайного відсторонення Буніна Андрія Юрійовича з посади начальника управління комунального майно Чернігівської обласної ради. Скликання позачергової сесії обласної ради для розгляду даних питань і скасування всіх рішень, що дозвлюолили красти майно громади.
Правоохоронні органи не мають залишатися осторонь. Вимагаємо негайної реакції та порушення кримінальних справ.”

З достименних джерел відомо, що за КП “Діловий центр” стоїть депутат облради і обласний керівник Радикальної партії Олег Авер’янов.

Олег Авер’янов

Далі буде

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ