Українців позбавлять єдиного житла за борги

0
2910

В українців за комуналку почнуть забирати квартири

Українці можуть втратити квартири через борги за комунальні послуги. При цьому сума заборгованості повинна складати всього лише 20 мінімальних зарплат – 84 тисячі гривень.

Про це розповів Андрій Нікончук, експерт з питань ЖКГ.

Квартиру за борги можуть забрати і примусово продати і вірогідність такого рішення зберігається зараз і в найближчому майбутньому.

“Формування боргу за несплату за житлово-комунальні послуги може призвести до того, що після досягнення умовного психологічного бар’єру, який встановлюється постачальником послуги, він може порушити судове провадження. На предмет стягнення з боржника цієї заборгованості”, – зазначив Никончук.

Також експерт уточнив, що постачальник комунальних послуг зможе попросити суд накласти арешт на майно з метою забезпечення виконання позову.

“І якщо у відповідача не буде реальних коштів для погашення заборгованості, суд може накласти стягнення на це майно. Іншими словами, забезпечити реалізацію на аукціоні квартири та сплату боргу за ЖКП”, – резюмував експерт.

Раніше повідомлялося, що в Святошинському районі з’явилася аварійно-ремонтна бригада з сучасним транспортом та ремонтної технікою.

Зараз вже відомо, що основним завданням новоствореної комунальної бригади стане “надання допомоги” на території необхідних районів.

“В нашому районі створено аварійно-ремонтна бригада, яка має свої окремі сучасно обладнані транспортні засоби та сучасні ремонтні прилади”, – повідомив чиновник.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here