Куліч з Дубілем вкрали «Ліки України»

1
5639

Куліч з Дубілем вкрали «Ліки України»

Комунальне підприємство «Ліки України», що належить Чернігівській обласній раді фактично вкрадене. Оборудка по прибиранню до рук багатомільйонного і над рентабельного бізнесу завершилася в інтересах Валерія Куліча та Валерія Дубіля. Саме про це говорять в обласній раді депутати, жоден з яких так і не наважився вийти до камер журналістів і пролити світло на зухвале пограбування Чернігова представниками команд Тимошенко та Порошенко.

Як це сталося

За інформацією співрозмовників, ще в минулому році, тоді ще голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та депутат від Батьківщини Валерій Дубіль вирішили прибрати до рук КП «Ліки України», яке володіє мережею аптек по всій області.

Аби, оминути бурхливих обговорень і небажаного інтересу суспільства, сесія облради ухвалила рішення, яким дозволила управлінню комунального майна самостійно визначати орендарів (користувачів) майна. Фактично, це дало змогу в майбутньому оминути будь-яке рішення облради, яке б було необхідним для зміни власника і відповідно фінансових потоків.

Далі, на базі комунального підприємства було утворено однойменне товариство з обмеженою відповідальністю «Ліки України» з одним і тим же директором – Назаренком Ігорем. В засновниках нового ТОВ опинилися всі без виключення працівники комунального підприємства з долями від 0,14 до 1%. Сам Назаренко Ігор Володимирович отримав – 13,2%. А поки не відома Мартиненко Лариса Степанівна – 5%.

Та головними в новоствореному підприємстві стали дві фіктивні фірми – ПП «ОССО» та ТОВ «Скай-Лаб».

ПП «ОССО» отримало 10,5% – має уставний капітал в 2000 грн. Його попередня власниця з Дніпра, де і було зареєстровано підприємство. Та в минулому році воно міняє прописку на Чернігівську і випадково опиняється в будівлі яка належить облраді – по проспекту Мира, 49-а. Те, що дане підприємство має всі ознаки фіктивності, говорить інформація фіскальної служби, яка за власним рішенням скасувала статус платника ПДВ.

Друге підприємство ТОВ «Скай-Лаб» отримало в ТОВ «Ліки України» 21% – його статутний капітал 4000 грн. – засноване в 2017 році. За переліком основних видів діяльності не має жодного стосунку до ліків та аптек. Як і ОССО, дане підприємство мало всі ознаки фіктивності і лише з не давніх пір отримало бенефіціарів з офшорного Белізу. До цього воно діяльністю не займалося і має податковий борг.

Останню крапку в цій афері поставить керівник управління комунального майна Чернігівської облради Бунін А.Ю. Який має підписати документи на передачу майна від КП «Ліки України» до ТОВ «Ліки України».

Та вже зараз на сайті КП «Ліки України» красномовно значиться ТОВ «Ліки України», яке фактично стало розпорядником багатомільйонного і над рентабельного бізнесу.

В цій історії ще багато запитань. В тому числі і про роль Куліча, Дубіля, Вдовенко, Пащенко, Буніна та інших, на яких вказували депутати облради, що поки побажали залишитися в тіні. Та вже зараз стає зрозуміло, що така оборудка була б не можлива без впливових посадовців Чернігівщини. Ігор Назаренко лише пішак в цій історії.

P.S. В доданих фото з відкритих реєстрів добре видно, як проходила оборудка по привласненню «Ліки України». І ще більше ми покажемо після отримання відповідей компетентних органів.

Далі буде.

1 COMMENT

  1. […] Щойно, на власній сторінці в фейсбук Соціалістична партія попередила про злочин з крадіжки КП “Діловий центр”, в оренді якого перебуває десятки тисяч комерційної нерухомості. Злочин один в один схожий на той, що ми описували тиждень тому з крадіжкою КП “Ліки України” https://newch.news/2019/02/15/%EF%BB%BF%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%B4%D1%83%D0%B1%D1%96… […]

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here