Сьогодні в Чернігові відбулась перша прес-конференція голови Чернігівської ОДА Олександра Мисника. Яка розпочалася з того, що голова Ченігівської міської організації Соціалістичної партії Олег Скварський вручив голові ОДА продовольчий пакунок з ковбасою, сиром та оливками. Це стало відповіддю соціалістів на ганебну практику в ОДА по збиранню продуктів та алкоголю з підлеглих.

На сторінці Чернігів-СПУ пізніше з’явилась позиція:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=435780877164965&id=363639911045729

“Багато журналістів запитує – навіщо ми принесли йому російський сир, ковбасу та іспанські оливки. Невже він там голодує?
Відповідаємо. Ні, не голодує, навпаки.
Від кількох керівників комунальних закладів області нам стало відомо про ганебний факт. Він стався наприкінці минулого року, напередодні дня народження губернатора, яке він святкував в комунальному готелі «Придеснянський» і не заплатив. Керівників запросили в ОДА. Радник голови Володимир Ткач пояснив, що потрібно сформувати пакети з продуктами для презентів на свята впливовим людям в Києві. Потім їм надсилали смс з переліком продуктів: сиро копчена ковбаса, твердий сир, оливки в залізних банках, елітний алкоголь тощо. Вартість кожного пакету – близько 6000 грн. Потім їх доставляли на третій поверх ОДА, де і сидить Володимир Ткач. 
Вважаємо такі дії нового голови ОДА та його оточення – ганебними та корупційними. Попереджаємо, ми знаємо про більшість махінацій. Соціалістична партія не стане стояти осторонь і в змозі захистити співробітників облдержадміністрації та керівників обласних закладів від таких вимагань та знущань. Закликаємо Мисника не повторювати цієї ганьби!”

Лише наприкінці прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів стосовно пакунків в ОДА, Олександр Мисник відповів: “А баба-яга проти”.

Нагадаємо, що в кінці 2018 року, Соціалістична партія виступила проти кадрової політики в Чернігівській ОДА та недопущення призначення на посади заступників голови Соколова та Ткача. Соколов заяву забрав і опинився в лікарні з нервовим зривов. А от Володимир Ткач, поки що залишається в якості радника.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ