Безстрокову акцію під прокуратурою розпочато через тиск та політичне переслідування голови Полтавської обласної організації СПУ Сергія Чередніченка.

«Полтавська прокуратура – це орган фабрикування справ та поборів! Коли громада в черговий раз прийшла на офіційний прийом до прокурора Чібісова, цей дрібний корупціонер навіть не вийшов. Тому ми прийняли рішення розпочати безстрокову акцію біля прокуратури!», – повідомив С. Чередніченко.

Соціалісти висувають ряд вимог. По-перше, припинення політичних репресій проти голови Полтавської облорганізації СПУ Сергія Чередніченка. По-друге, звільнення з посади обласного прокурора Дмитра Чібісова. По-третє, проведення комплексної перевірки законності діяльності Полтавської міської ради національною поліцією, ДБР та Генеральною прокуратурою.

«Незаконні дії прокурора Чібісова – це виклик громадянському суспільству. Замість тисяч справ по корупції, підкупу виборців з боку партії БПП Солідарність, прокурор області за вкрадені кошти з бюджету оголосив війну політикам, громадським активістам та підприємцям», – заявив С. Чередніченко.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ